Stół kuchenny mały KSAWERY dąb

Solidnie wykonany stół do jadalnito niezbędny element wyposażenia, jaki powinien znaleźć się w tym pomieszczeniu. Produkt ten może posiadać podstawę wykonaną z metalu bądź też płyty MDF laminowanej, pokrytej specjalnie dobranym preparatem impregnującym.

Funkcjonalny stół do jadalni umożliwia podejmowanie gości, jak również wygodne spożywanie posiłków w tym pomieszczeniu. Produkt ten wyróżnia się bardzo starannym wykonaniem, co podwyższa jego walory użytkowe i estetyczne. W zróżnicowanej ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się stół do jadalni w wersji klasycznej lub nowoczesnej. Pozwala to na dopasowanie tego wyrobu meblarskiego do aranżacji konkretnego pomieszczenia. Wyrobem zasługującym na szczególne uznanie jest efektownie wyglądający loftowy stół rozkładany 160 x 90 cm Venom dąb wotan + czarny. To produkt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ten elegancki wyrób marki Halmar posiada blat wykonany z płyty meblowej laminowanej z obrzeżami ABS. Podstawę tego mebla tworzą połączone ze sobą kątowniki w kształcie otwartych prostopadłościanów. Zostały one wykonane ze stali malowanej proszkowo na kolor matowej czerni. Rekomendowany przez nas stół rozkładany posiada jasny blat z widocznym, pięknym usłojeniem.

Stół do jadalni z blatem z płyty MDF

Nowoczesny stół na jednej nodze biały 160x90cm SANDOR 2W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także stół dedykowany właścicielom pomieszczeń nowoczesnych. To produkt, który posiada oryginalną konstrukcję. Polecany przez nas nowoczesny stół na jednej nodze biały 160 x 90 cm Sandor 2 składa się z szerokiego, prostokątnego blatu, wykonanego z płyty MDF, pokrytej farbą w kolorze białym i starannie polakierowanej. Dodatkowo blat, który posiada proponowany przez nas mebel rozkładany został zabezpieczony szkłem w kolorze białym. Podstawę tego wyrobu tworzą dwa połączone ze sobą kątowniki ze stali nierdzewnej. Proponowany przez nas stół rozkładany może znaleźć się także w nowoczesnym gabinecie, w którym podejmuje się partnerów biznesowych. To świetny mebel do sali konferencyjnej. Dla osób poszukujących klasycznych produktów meblarskich, polecamy >stół kuchenny mały Ksawery dąb sonoma. To markowy wyrób wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb Sonoma. Obrzeża blatu zostały zabezpieczone przy pomocy kopolimeru przemysłowego. Cztery średniej wysokości i szerokości nogi tego wyrobu powstały z płyty MDF, pokrytej laminatem. Ten piękny stół do jadalni świetnie wkomponuje się także we wnętrza minimalistyczne i zaaranżowane w estetyce skandynawskiej.

Zobacz także: Biurko regulowane dla dziecka to wybór na długie lata

Funkcjonalny stół do jadalni, oprócz swojej podstawowej roli, powinien także być ozdobą tego pomieszczenia. Ten element wyposażenia może posiadać podstawę wykonaną z płyty MDF bądź też ze stali pomalowanej proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.