Meble do przedpokoju, kompletny zestaw

Meble do przedpokoju to podstawa wygodnie urządzonego korytarza. Wysokiej jakości, wytrzymałe, ładne meble do przedpokoju to pierwsze co zauważają wchodzący goście. Dlatego wybierając odpowiednie meble, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich praktyczność i funkcjonalność, ale również na nowoczesny, modny wygląd.

Dobrze dobrane, przemyślane meble do przedpokoju ułatwią funkcjonowanie całej rodziny. Kompletując odpowiednie meble do przedpokoju z naszej bogatej oferty, warto postawić na praktyczne, funkcjonalne rozwiązania, pojemne szafki i głębokie szafy. Dodatkowe miejsce do przechowywania zapewni łatwiejsze utrzymanie porządku. Podstawą wyposażenia przedpokoju jest pojemna, głęboka szafa do przedpokoju. Polecamy Szafę trzydrzwiową z lustrem LIMA S-3 dąb sonoma producenta Halmar. To zgrabna, niezwykle praktyczna szafa trzydrzwiowa. Lustro zamieszczone na środkowych drzwiach szafy, ułatwi przygotowania do wyjścia z domu, a praktyczne szuflady z powodzeniem pomieszczą czapki i szaliki. Szafa do przedpokoju została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej w modnym kolorze dąb sonoma, dzięki czemu bez problemu wpasuje się we wnętrze, stanowiąc uzupełnienie pozostałych mebli. Szerokość całkowita szafy wynosi 120 cm, a jej wysokość to 205 cm.

Praktyczne meble do przedpokoju

Wybierając odpowiednie meble do przedpokoju, warto zorganizować miejsce na odwieszanie odzieży wierzchniej. Praktyczny, a zarazem estetyczny wieszak ścienny wiszący zapewni wygodę codziennych przygotowań do wyjścia z domu. W naszej bogatej ofercie wyróżnia się Wiszący wieszak do przedpokoju GAMA 11 jasny grafit (popiel, szary) 100 cm. To duży, wysokiej jakości wieszak ścienny do przedpokoju na okrycia wierzchnie, z dużą ilością haczyków na odzież. Praktyczne rozmieszczenie haczyków na wysokiej i niskiej wysokości sprawia, że z tego modelu z powodzeniem samodzielnie będą mogły korzystać również dzieci. Praktyczna półka na górze wieszaka stanowi wygodne miejsce do przechowywania torebki czy kapeluszy. Modny szary kolor wieszaka świetnie dopełni pomieszczenie, w którym znajdą się pozostałe meble do przedpokoju. Dodatkiem do wieszaka może być praktyczna i pojemna Szafka na buty z siedziskiem 120 cm GAMA 02 jasny grafit (popiel, szary) dostępna w naszej ofercie. To niezwykle wygodna szafka, która pomieści wiele par butów. Wyposażona w miękkie, tapicerowane siedzisko szafka na buty z naszej oferty, pełni jednocześnie funkcję wygodnej ławeczki do zakładania butów na siedzący. Zamieszczone w szafce praktyczne półki ułatwiają utrzymanie porządku w obuwiu.

Wiszący wieszak do przedpokoju GAMA 11 jasny grafitWiszący wieszak do przedpokoju GAMA 11 jasny grafit
Może Cie zainteresuje: Wieszaki do przedpokoju na ścianę

Meble do przedpokoju to niezbędne wyposażenie każdego mieszkania. Wysokiej jakości, modne i nowoczesne meble do przedpokoju, dostępne w naszej ofercie, pozwalają na stylowe i praktyczne wyposażenie pomieszczenia.