Półka wisząca - BIKO

Funkcjonalne półki wisząceto wyroby meblarskie, które mogą stanowić elementy wyposażenia, znajdujące się w salonie, sypialni pokoju dziecięcym lub też w przedpokoju. Produkty te można dopasować kolorystycznie do aranżacji danego wnętrza.

Dostępne w różnych rozmiarach półki wiszące, umożliwiają efektowne wyeksponowanie pamiątek, ozdób, książek, jak również kwiatów doniczkowych. Łatwy montaż tych wyrobów meblarskich pozwala na solidne zamocowanie ich na ścianach pokrytych farbami, tapetami, jak również płytami typu karton-gips. Dostępne w naszym sklepie internetowym efektownie wyglądające półki wiszące są wykonane z płyty laminowanej. Posiadają one regulowane zawieszki. Wyroby te mają różne kształty do wyboru. Można zdecydować się na półki wiszące w kształcie kwadratu, prostokąta, jak i konstrukcje zabudowane. Zaletą polecanych przez nas wyrobów meblarskich jest ich estetyczny wygląd, zabezpieczenie przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych, a także łatwość w utrzymaniu w czystości. Nowoczesne półki wiszące to wyroby, które można dopasować do estetyki konkretnego pomieszczenia.

Półki wiszące – efektowne wyroby meblarskie w różnych kształtach do wyboru

Osoby, którym zależy na posiadaniu efektownie wyglądających elementów wyposażenia wnętrz, mogą zdecydować się na półki narożne. To produkty meblarskie, dostępne w różnych kształtach do wyboru. Niektóre z oferowanych przez nas modeli, posiadają konstrukcję kaskadową, co umożliwia oryginalne wyeksponowanie na nich roślin doniczkowych, a także przedmiotów dekoracyjnych. Polecane przez nas półki narożne to wyroby, które można dopasować do różnego typu pomieszczeń. Dzięki ich przemyślanej konstrukcji, z łatwością można wkomponować je w skosy, a także zamontować w miejscu połączenia dwóch ścian. Wyroby te są wykonane z bardzo odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty meblowej w kolorze orzech ciemny, dąb Craft złoty, czarnym bądź też białym o wykończeniu matowym lub połyskującym. Zastosowanie do produkcji wyżej wymienionych wyrobów płyty wiórowej, laminowanej obustronnie, o optymalnej grubości jest gwarancją tego, że produkty te przetrwają w niezmienionym stanie przez długi czas ich używania. Polecane przez nasz sklep internetowy półki narożne mają obrzeża zabezpieczone kopolimerem przemysłowym PCV o grubości 1 mm, co podwyższa walory użytkowe tych wyrobów.

Nowoczesne, funkcjonalne i estetycznie wykonane półki wiszące to produkty, które można wkomponować w pomieszczenia o dowolnym metrażu. Świetnie sprawdzą się one, zarówno w domu, jak i w biurze.