Barki

Własny mini-barek.... Brzmi naprawdę przyjemnie, prawda? To coś, bez czego trudno wyobrazić sobie nowoczesny salon w którym zaskoczymy gości wyjeżdżając stolikiem na kółkach. Znakomicie sprawdza się wszędzie tam gdzie przebywają zaproszeniu przez nas goście. Wystarczy szybki ruch i już można ich obsłużyć eleganckim drinkiem.. Domowy barek, przyjmuje najróżniejsze formy i kształty. Najczęściej składa się z dwóch poziomów. Poziom górny służy jako miejsce w którym królują otwarte butelki wraz z zapełnionymi szklankami lub kieliszkami. Z kolei, poziom dolny to nic innego jak niewielki "magazynek", stosowany na wypadek gdyby przyjęcie potrwało trochę dłużej niż było to zaplanowane. Może być drewniany, wykonany na planie prostokąta lub kwadratu, ale spotyka się również bardziej wyszukane kompozycje. Może być np. szklany taki w których podstawa jest okrągła lub półeczki nie leżą między sobą w linii prostej. Wszystko zależy od fantazji projektanta. Świetnie sprawdzą się jako domowy dodatek do salonu. Elegancka chromowana stal skomponuje się błyszczącymi powierzchniami, zaś stylowe drewno doda nieco dostojności do wieczornego spotkania przy lampce dobrego wina. Ciekawym rozwiązaniem może wykorzystanie go jako kuchenny pomocnik na kółkach, który będzie idealnie współpracował z gospodynią. To mebel na alkohol i to jest jego najważniejsza funkcja. Może także spełniać inną rolę ale o tym zdecyduje już szczęśliwy jego nabywca. To oryginalny element dekoracyjny, który przyda się w niejednej sytuacji. Warto go wypróbować!

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 6

  1. Dwie drewniane półeczki z łatwością zmieszczą wszystko, co potrzebne jest do spędzenia przyjemnego wieczoru
  2. To świetne uzupełnienie każdego przyjęcia. Pozwala oszczędzić miejsce na alkohol i napoje na stole, jednocześnie jest zawsze pod ręką.
  3. Nowoczesny barek na kółkach to ekskluzywny mebel, łączący w sobie spokojną elegancję i praktyczne zastosowania.
  4. Dzięki kółkom z łatwością przemieścić alkohol z jednego miejsca w drugie. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie atrakcyjna cena.
  5. wykonany głównie z czarnego szkła. Konstrukcja natomiast jest wykonana ze stali chromowanej. Dzięki dodatkowej półce jest możliwość przechowywania soków i napojów do drinków

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 6