Barki

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Barek na kółkach drewniany
  Barek na kółkach drewniany - BAR4
  Ocena:
  80%
  273,00 zł

  Dwie drewniane półeczki z łatwością zmieszczą wszystko, co potrzebne jest do spędzenia przyjemnego wieczoru

  Dowiedz się więcej
 2. Barek na kółkach
  Barek na kółkach - BAR7
  321,00 zł

  To świetne uzupełnienie każdego przyjęcia. Pozwala oszczędzić miejsce na alkohol i napoje na stole, jednocześnie jest zawsze pod ręką.

  Dowiedz się więcej
 3. barek na alkohol - BAR11
  Barek na alkohol - BAR11
  272,00 zł

  Nowoczesny barek na kółkach to ekskluzywny mebel, łączący w sobie spokojną elegancję i praktyczne zastosowania.

  Dowiedz się więcej
 4. Barek domowy
  Barek domowy - BAR8
  241,00 zł
  Niedostępny

  Mobilny barek domowy o średnicy 42cm, dwie półki z czarnego szkła, konstrukcja ze stali chromowanej

  Dowiedz się więcej
 5. Barek do salonu dwupoziomowy BAR12 Halmar
  Barek do salonu - BAR12
  279,00 zł

  Długość 74 cm, Szerokość 41 cm, Wysokoć 84 cm, Materiał: MDF laminowany + stal malowana proszkowo, Kolor: czarny + naturalny

  Dowiedz się więcej

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Własny mini-barek.... Brzmi naprawdę przyjemnie, prawda? To coś, bez czego trudno wyobrazić sobie nowoczesny salon w którym zaskoczymy gości wyjeżdżając stolikiem na kółkach. Znakomicie sprawdza się wszędzie tam gdzie przebywają zaproszeniu przez nas goście. Wystarczy szybki ruch i już można ich obsłużyć eleganckim drinkiem.. Domowy barek, przyjmuje najróżniejsze formy i kształty. Najczęściej składa się z dwóch poziomów. Poziom górny służy jako miejsce w którym królują otwarte butelki wraz z zapełnionymi szklankami lub kieliszkami. Z kolei, poziom dolny to nic innego jak niewielki "magazynek", stosowany na wypadek gdyby przyjęcie potrwało trochę dłużej niż było to zaplanowane. Może być drewniany, wykonany na planie prostokąta lub kwadratu, ale spotyka się również bardziej wyszukane kompozycje. Może być np. szklany taki w których podstawa jest okrągła lub półeczki nie leżą między sobą w linii prostej. Wszystko zależy od fantazji projektanta. Świetnie sprawdzą się jako domowy dodatek do salonu. Elegancka chromowana stal skomponuje się błyszczącymi powierzchniami, zaś stylowe drewno doda nieco dostojności do wieczornego spotkania przy lampce dobrego wina. Ciekawym rozwiązaniem może wykorzystanie go jako kuchenny pomocnik na kółkach, który będzie idealnie współpracował z gospodynią. To mebel na alkohol i to jest jego najważniejsza funkcja. Może także spełniać inną rolę ale o tym zdecyduje już szczęśliwy jego nabywca. To oryginalny element dekoracyjny, który przyda się w niejednej sytuacji. Warto go wypróbować!

Copyright © 2020 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.