Szafki łazienkowe stojące - funkcjonalność i styl w jednym

Elementami aranżacji pomieszczeń, w których odbywają się zabiegi higieniczne i pielęgnacyjne, mogą być eleganckie szafki łazienkowe stojące. Produkty te dostępne są także z funkcjonalnym koszem.

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w toalecie lub też w ,pomieszczeniu, w którym wykonuje się zabiegi higieniczne bądź też pielęgnacyjne wymaga posiadania perfekcyjnie dobranych mebli. Do tej kategorii zaliczają się oferowane przez nasz sklep internetowy szafki łazienkowe stojące. Produkty te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, zabezpieczonych przed działaniem wilgoci, a także ryzykiem zabrudzenia, spowodowanym używaniem kosmetyków pielęgnacyjnych czy kolorowych. Markowe szafki łazienkowe stojące z naszej podstawowej oferty, to produkty wyposażone w głębokie i łatwe do otwierania oraz zamykania, szuflady z chromowanymi uchwytami. Meble te posiadają także wysoką podstawę, co umożliwia szybkie oczyszczenie znajdującej się pod nim,i powierzchni. Polecane szafki łazienkowe stojące bez trudu pomieszczą kosmetyki, detergenty, jak również ręczniki czy inne używane przez domowników lub pracowników biurowych akcesoria. Niektóre z oferowanych przez nas modeli posiadają wysoką wnękę, podzieloną wewnętrznymi półkami.

Szafki łazienkowe stojące – funkcjonalne i eleganckie wyroby meblarskie

Praktyczne i solidnie wykonane, meble przeznaczone do łazienki, to produkty, które można znaleźć w naszej podstawowej ofercie. Do tej kategorii zalicza się z pewnością szafka łazienkowa z koszem. To wyrób meblarski, który świetnie spełni swoje zadanie. Posiada ono funkcjonalny schowek, umożliwiającą przechowywanie w niej brudnej odzieży. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby kupowania dodatkowego pojemnika, przeznaczonego na składowanie rzeczy do prania. To doskonały pomysł na zaoszczędzenie wolnej przestrzeni, szczególnie w łazienkach o niewielkim metrażu. Polecana przez nas szafka łazienkowa z koszem posiada szeroki blat, umożliwiający ustawienie na nim preparatów kosmetycznych, lusterka, a także przyborów toaletowych. W konstrukcji mebla, jakim jest szafka łazienkowa z koszem znajdują się dwie łatwe do zamykania i otwierania szuflady na prowadnicach kulkowych. Bez trudu pomieszczą one artykuły higieniczne, jak również różnego typu akcesoria, używane w łazienkach. Średniej wysokości podstawa, którą posiada proponowany przez nas mebel, ułatwia usunięcie zanieczyszczeń, ze znajdującego się pod nim podłoża.

Efektownie wyglądające szafki łazienkowe to produkty, które służą do przechowywania różnego typu akcesoriów używanych w tym pomieszczeniu. To meble, które mogą być także uzupełnieniem designu posiadanej łazienki.

Sklep otomeble.pl

Powiązane produkty

Lakierowana szafka łazienkowa wisząca BLANKA 02
Ostatnie sztuki w magazynie
Lakierowana na wysoki połysk, kolor biały, inne kolory możliwe za dopłatą na zamówienie, szerokość 60 cm, wysokośc 60 cm, głębokość 22 cm
321,00 zł

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.