Designerska ława

249,00 zł
Kod produktu
02-786

Designerska ława to niezwykle ciekawy mebel. Zrobiona z giętej sklejki oraz stali malowanej proszkowo, jest bardzo nowoczesna. Mebel jest nie tylko interesujący i przyjemny dla oka, ale także niezwykle funkcjonalny, ponieważ dolny dysk idealnie nadaje się jako swojego rodzaju półka.

Połączenie nowoczesnych materiałów sprawi, że ta nowoczesna okrągła ława nada niepowtarzalnego, industrialnego charakteru każdemu salonowi. Efekt będzie spotęgowany, jeżeli ściany są z odkrytej cegły, a inne dodatki również wpisują się w design. Będzie także świetnie czuć się w bardziej tradycyjnych wnętrzach na drewnianej podłodze czy miękkim dywanie będzie wyglądać bardziej po domowemu.  

To designerska ława która jest idealna dla tych, którzy nie uważają, że stolik do kawy musi być przykryty koronkowym obrusem. To mebel dla osób o konkretnym, zdecydowanym guście. Tak ciekawy mebel zasługuje na odpowiednie dodatki – nowoczesne naczynia utrzymane w zdecydowanych kolorach i geometrycznych kształtach (nie koniecznie okrągłe!) zdają się odpowiednie.

Dane techniczne:

  • średnica: 44cm
  • wysokość: 55cm
  • blaty z giętej sklejki
  • konstrukcja stalowa malowana proszkowo
Więcej informacji
Stan produktu Do montażu
Koszt dostawy 25zł przelew

35zł zapobraniem

Wysyłka do 48 godzin
Dostępność od ręki
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Designerska ława
Twoja ocena
Copyright © 2019 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.