Ergonomiczne krzesło do komputera - DESSERT

286 286,00 zł
Kod produktu
02-737
Wysyłka
do 14 dni roboczych
Dostępność
na zamówienie

W obecnych czasach praca przy komputerze jest czymś powszechnym. Ciężko jest sobie obecnie wyobrazić świat bez elektronicznych rozwiązań, to jednak pociąga za sobą pewne konsekwencje. Wykorzystywanie komputera wymaga również zakupu dodatkowego sprzętu. Bez odpowiedniego biurka ciężko będzie w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w najszybszym nawet procesorze, a niewygodne krzesło do komputera skutecznie utrudni skupienie się na wykonywanej pracy.

Przeglądanie oferty naszego sklepu pozwala zorientować się, że nawet najbardziej wymagający klient jest w stanie znaleźć odpowiedni dla siebie mebel. W wypadku wyposażenia biurowego, przeznaczonego do pracy z komputerem możliwości jest wiele, dzięki czemu znalezienie najbardziej pasującego produktu nie nastręcza problemów.

Jednym z produktów, które doskonale sprawdzają się w każdej firmie jest ergonomiczne krzesło do komputera – MORRIS. Wyposażone  są w wygodne oparcie z tkaniny membranowej i siatki oraz regulujący wysokość mechanizm TILT, co pozwala na swobodną regulację umożliwiającą dopasowanie do potrzeb danej osoby.

Dane techniczne:

mechanizm TILT (bujanie)

szerokość całkowita: 62cm

głębokość całkowita: 61cm

wysokość całkowita: od 95cm do 105cm

wysokość siedziska: od 48cm do 58cm

materiał: tkanina membranowa / siatka

kolor: biało- czarny, zielono- czarny, czerwono- czarny

szkic krzesła z naniesionymi wymiarami

Więcej informacji
Stan produktu Do montażu
Koszt dostawy 25zł przelew

35zł zapobraniem

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ergonomiczne krzesło do komputera - DESSERT
Twoja ocena