Fotel młodzieżowy na kółkach- TIMMY

Już od 192,00 zł
Kod produktu
02-743

Fotel młodzieżowy na kółkach, wygodny w użyciu i przyjemny dla oka. Gięte oparcie wykonane z siateczki, wygodne, szerokie podłokietniki oraz miękkie, wyściełane tkaniną siedzisko sprawiają, że jest wygodne i dobre dla kręgosłupa nastolatka.

Utrzymany jest w dość oficjalnym, biurowym stylu, w przeciwieństwie do wielu dziecięcych krzeseł. Neutralna kolorystyka sprawia zaś, że mebel pasuj do każdego wystroju wnętrz. W fotelu zastosowany został mechanizm podstawowy. Regulowana wysokość pozwoli zaś na odpowiednie dopasowanie mebla do osoby o każdym wzroście.

Zapewnienie wygody i utrzymania kręgosłupa w odpowiedniej pozycji jest niezbędne dla nastolatków, którzy wiele godzin każdego dnia spędzają siedząc przed swoim biurkiem, czy to odrabiając lekcje, czy też korzystając z komputera. Ma to szczególne znaczenie w przypadku nastolatków, którzy szybko rosnąc, często mają tendencję do garbienia się. Odpowiedni fotel młodzieżowy na kółkach może zaś sprawić, że będą zmuszeni do utrzymywania kręgosłupa w odpowiedniej pozycji.

Wymiary:

Szerokość całkowita: 52cm

Głębokość całkowita: 59cm

Wysokość całkowita regulowana płynnie w zakresie od 81cm do 91cm

Wysokość siedziska regulowana płynnie w zakresie od 41cm do 51cm

Kolor: popielato - czarny, trukusowo - czarny lub różowo - czarny

Więcej informacji
Stan produktuDo montażu
Koszt dostawy25zł przelew

35zł zapobraniem

Wysyłkado 14 dni roboczych
Dostępnośćna zamówienie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotel młodzieżowy na kółkach- TIMMY
Twoja ocena
Copyright © 2019 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.