Kolorowe półki dla dzieci - NOVA

125,00 zł
Niedostępny
Kod produktu
01-014

Koszt dostawy:

25zł przelew

35zł za pobraniem

Wysyłka:

w 48 godzin

Dostępność:

od ręki

Proponujemy dwie kolorowe półki dla dzieci sprzedawane jako komplet za widoczną cenę. Ciekawa propozycja dla tych którzy chcą wykorzystać i odmienić los pustych ścian. Towar dostępny w żywych kolorach i o ciekawym kształcie. Fakt iż w komplecie znajdują się dwie niezależne od siebie półki pozwala na wieszanie ich również w innym zestawieniu niż to przykładowe pokazane na zdjęciu.

Oczywiście takie kolorowe półki dla dzieci mogą z powodzeniem zostać wykorzystane również w innych nietypowych i nowoczesnych wnętrzach. Obie półki mają zamontowane już dyskretne zawieszki co znacznie poprawia estetykę ponieważ po zawieszeniu nie widać żadnych śrub i wkrętów. Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej o grubości 18mm, płyta z której zostały wykonane jest laminowana obustronnie a krawędzie oklejone wytrzymałym i estetycznym obrzeżem PCV o grubości 1mm. Zachęcamy do zakupu, towar wykonany starannie i estetycznie.

Dane techniczne:

- cena dotyczy kompletu dwóch półek (górnej i dolnej tak jak na zdjęciu)

- każda półka posiada zamontowane zawieszki

- półki dostarczane są w całości zmontowane

- wybierając np. kolor niebieski obydwie półki będą tego samego koloru (w przypadku zakupie kilku kompletów w różnych kolorach można we własnym zakresie potem pomieszać kolory między kompletami wieszając np. niebieską półkę z czerwoną itp.

Wymiary jednej półki z zestawu:
Szerokość: 70cm
Wysokość: 14cm
Głębokość: 17cm

Dostępna kolorystyka:

dostępna kolorystyka płyt laminowanych kronospan

Więcej informacji
Stan produktu Do samodzielnego montażu
Producent otomeble.pl
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolorowe półki dla dzieci - NOVA
Twoja ocena
Copyright © 2021 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.