Krzesła obrotowe dziecięce - NORM

Już od 459,00 zł
Dostępny
Kod produktu
17-002

Koszt dostawy:

0zł Przesyłka GRATIS !!!

Wysyłka:

do 14 dni roboczych

Dostępność:

na zamówienie

Krzesło obrotowe dziecięce NORM to wyjątkowe wyposażenie pokoju małolata. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie atrakcyjna cena. Idealne dla dzieci w wieku szkolnym. Oparcie zapewnia pełny komfort Twojej pociechy, ponieważ jest ono wygodne i przewiewne, co sprawia że ciało nie przegrzewa się , a dopływ powietrza do skóry jest w pełni zapewniony. Dzięki specjanie wyprofilowanemu oparciu, możesz mieć pewność, że kręgosłup Twojego dziecka będzie w idealnym położeniu. Dodatkowo krzesło dostępne jest w dwóch rozmiarach tak aby można było dostosować go do wzrostu uzytkownika.Zdrowy kręgosłup to bardzo ważna sprawa a w dzisiejszym świecie absolutna podstawa. Krzesło posiada mechanizm podnoszenia i opuszczania, dzięki któremu można łatwo regulować wysokość siedziska.

Idealne do pokoju każdego komputerowca. Długie godziny, jakie czasami spędza przy biurku nasze dziecko mocno wpływa na jego postawę. Możemy ułatwić mu pracę i zabawę, dzięki doskonałemu produktowi, jakim jest właśnie ten mebel. Krzesła obrotowe dziecięce NORM to w chwili obecnej bardzo topowy produkt. Stał się popularny na wzgląd swojej użyteczności i funkcjonalności. Dodatkowo trzeba zaznaczyć fakt, że takie meble sprawią dużą frajdę naszemu dziecku.

Mebel zaprojektowany i produkowany w Polsce. 
Ergonomiczne oparcie fotela do biurka dla dzieci

Innowacyjny kształt oparcia zaprojektowany z pomocą i z udziałem wielu specjalistów między innymi z udziałem Dr n. med. Macieja Owczarek Spec. Chirurg, ortopeda, traumatolog.Dzięki połączeniu doświadczenia specjalistów w zakresie ergonomii i rehabilitacjo ruchowej, zapewnia prawidłowe ustawienie kręgosłupa, dając użytkownikowi maksymalny komfort. Kąt oparcia zgodny z normą PN-EN 1729 mobilizuje pracę mięśni rdzeniowych wzmacniając kręgosłup.Dobre krzesło spełnia przesłanki pomocniczego sprzętu ortopedycznego w profilaktyce, zwłaszcza dla dzieci w wieku szkolnym. Poprzez swoje innowacyjne krzywizny konstrukcyjne wyzwala u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.Prawidłowa postawa siedzenia przy biurkuZalecany wzrost użytkownika:

Wzrost użytkownika, rozmiar 5: 146 – 176,5 cm

Wzrost użytkownika, rozmiar 6: 159 - 188 cm

Zalecana wysokość blatu biurka od 71 cm do 82 cm
WYMIARY:

Wymiary NORM 5

Wymiary NORM 6Dlaczego warto ?

Krzesła obrotowe dziecięce NORM to produkt ergonomiczny, który dzięki swoim parametrom oraz wysokim standardom w zakresie ergonomii pomagają w wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w konsekwencji przyczyniają się do prawidłowego rozwoju kręgosłupa. Oparcie poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

Produkty zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 posiadają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika.

Więcej informacji
Producent otomeble
Stan produktu Do samodzielnego montażu
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesła obrotowe dziecięce - NORM
Twoja ocena
Copyright © 2020 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.