Łóżko piętrowe z biurkiem to mebel wielofunkcyjny, który zawiera w sobie łóżko z materacem, biurko, a także prywatną przestrzeń. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, w którym brakuje miejsca, ponieważ po złożeniu zajmuje tylko tyle miejsca, ile tradycyjne spanie. To dobre rozwiązanie w pokojach zamieszkiwanych przez rodzeństwo, ze względu na prywatną przestrzeń, którą kreuje: dzięki opuszczanym firankom pod łóżkiem tworzy się intymna przestrzeń. Oczywiście, można ją również zagospodarować jako schowek z miejscem na ubrania i zabawki.

W porównaniu do tradycyjnego łóżka piętrowego z biurkiem, gdzie biurko znajduje się bezpośrednio pod siennikiem, proponuje zdecydowanie lepsze rozwiązania. Wysuwane biurko pozwala na dostęp do światła dziennego, co więcej, po skończonej pracy można je schować i wykreować więcej miejsca do zabawy. Jeżeli zamiast krzesła wybierzemy pufę, to ona również zmieści się pod łóżkiem.

Wykonane zostało z lakierowanego drewna sosnowego, a jego konstrukcja jest bardzo stabilna, zarówno jeżeli chodzi o część sypialną, jak i biurkową. Neutralna kolorystyka pomoże dopasować mebel do każdego pokoju, zarówno dziewczęcego jak i chłopięcego.

Wymiary łóżka:

Długość: 197cm

Szerokość: 89cm

Wysokość: 115 cm

Wymiary biurka:

Szerokość: 85cm

Wysokość: 71cm

Głębokość: 50cm

Materiał: drewno sosnowe lakierowane w kolorze naturalnym

Do łóżka dodajemy materac piankowy GRATIS !!!

Więcej informacji
Kod produktuwycofany-90
Stan produktuDo samodzielnego montażu
Producent / MarkaHalmar
Oceny i recenzje

Oceń ten produkt jako pierwszy

Oceny i recenzje

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wysyłka:w 48 godzin
Koszt dostawy:95zł przelew

105zł za pobraniem

Copyright © 2021 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.