Łózko piętrowe ze zjeżdżalnią i wieżą - wycofany

799 799,00 zł
Kod produktu
02-392
Wysyłka
do 14 dni roboczych
Dostępność
na zamówienie

Łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią to nie tylko marzenie każdego dziecka, ale i możliwość efektywnego zagospodarowania przestrzeni przez rodzica. Sosnowy mebel w neutralnej kolorystyce łatwo będzie dopasować do każdego dziecięcego pokoju.

Na piętro wchodzi się używając stopni, ale schodzi przy pomocy zjeżdżalni. W ten sposób praktyczny mebel stanie się jednocześnie ulubionym miejscem zabaw twojego dziecka. To nie wszystko! Pod nim znajduje się wolna przestrzeń, którą można zagospodarować jako miejsce do zabaw lub przechowywania rzeczy twojego dziecka. Dolna część została zaopatrzona w zasłonki, co daje dodatkową, ogrodzoną przestrzeń prywatną – co jest istotnym atutem, jeśli twoje dzieci dzielą pokój. 

Łóżko piętrowe ze zjeżdzalnią posiada również wieżę z otwieranymi, materiałowymi oknami wygląda jak zamek, który może zamieszkać zarówno piękna księżniczka, jak i dzielny rycerz. Neutralna kolorystyka sprawia, że mebel jest odpowiedni dla dziecka każdej płci.

Niekiedy trudno w to uwierzyć ale to łóżko piętrowe sprzedawane jest już w tej cenie w komplecie z materacem. Sosnowe drewno zostało polakierowane. Przy konstrukcji wykorzystano tylko materiały najwyższej jakości oraz sprawdzony projekt.

Wymiary zewnętrzne:

długość: 197cm

szerokość 89cm

wysokość 115cm

Wymiary spania:

długość: 190cm

szerokość 80cm

Materac piankowy w komplecie GRATIS !!!

Więcej informacji
Stan produktu Do montażu
Koszt dostawy 95zł przelew

105zł zapobraniem

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łózko piętrowe ze zjeżdżalnią i wieżą - wycofany
Twoja ocena