Lustra

Każdy lubi dobrze wyglądać przed wyjściem na spotkanie biznesowe lub z przyjaciółmi. Aby było to możliwe potrzebne są duże lustra stojące. Nie każdy jednak ma na tyle miejsca aby je postawić wtedy najlepiej sprawdzą się lustra wiszące które nie zajmują przestrzeni wnętrza spełniając tą samą funkcję. Nasz sklep internetowy gwarantuje że ich cena będzie zawsze przystępna a jakość na najwyższym poziomie. Modele na ścianę szczególnie sprawdzą się w małych lub wąskich pomieszczeniach np. do przedpokoju. Modele z oświetleniem zaś służyć będą w łazience. Jednak warunkiem aby były podświetlane jest to że muszą to być modele ścienne ponieważ w stojących funkcja ta to rzadkość. Do wyboru drewniane modele oprawione w ramie lub naklejane płytę. W ofercie również metalowe lustra dekoracyjne czyli ramy kute bardzo ozdobne i wyszukane stylem. Dodatkowym udogodnieniem bez względu na to czy zdecydujemy się na nowoczesne czy klasyczne typy może okazać się takie z półką na której w zależności od pomieszczenia można trzymać np. kosmetyki. Jeśli mimo tak rozbudowanej oferty nie znaleźli Państwo tego czego szukali nic straconego. Oprócz standardowych produktów wykonujemy również lustra na wymiar. Mogą Państwo się z nami skontaktować i zamówić produkt na zamówienie prosto od producenta!

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 17

 1. Brak w magazynie
 2. Czymże jest łazienka bez porządnego lustra? Niczym! Jak tu się malować, golić, czesać, albo po prostu podziwiać swoją wypoczętą twarz o poranku?

 3. Brak w magazynie
 4. Nowosć Rama do lustra kuta - RK4
  Brak w magazynie
 5. Nowosć Metalowa rama do lustra - RK2
  Brak w magazynie
 6. Brak w magazynie
 7. Brak w magazynie
 8. Brak w magazynie
 9. Brak w magazynie
 10. Krzywo ułożone włosy, niedokładnie ogolony zarost, nierówny makijaż… Ileż to problemów pojawia się, kiedy spoglądając w lustro zasłaniamy sobie światło i robimy wszystko na oślep.

 11. Dobrze dobrane lustro do łazienki gwarantuje przyjemne poranki i wieczory, kiedy to szykujemy się do wyjścia i makijaż musi być bezkompromisowy
 12. różne kolory pleców, szerokość do wyboru 100cm lub 120cm, wysokość 60cm, możliwość wykonania na wymiar

 13. różne rozmiary i kolory, możliwość wykonania jako pionowe lub poziomie, produkt polski

 14. Brak w magazynie
 15. Brak w magazynie
 16. Brak w magazynie
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 17