Półki do szafy na wymiar - SAJMON

1,00 zł
Dostępny
Kod produktu
01-026

Koszt dostawy:

25zł przelew

35zł za pobraniem

Wysyłka:

od 1 do 2 miesięcy

Dostępność:

na zamówienie

Maximum 160 characters

Maximum 160 characters

Maximum 160 characters

Oferujemy Ci rozwiązanie aby zwiększyć pojemność twojej szafy lub regału. Bardzo często zdarza się tak że standardowe rozmieszczenie półek w nowo nabytej szafie lub regale jest niewystarczające. Producenci mebli czasem próbują nieco oszczędzić na kosztach produkcji montując minimalną ilość półek. Skutkuje to że np. w szafie ubraniowej gdzie mamy regały na poskładaną odzież są zbyt wysokie, innymi słowy odstępy między kolejnymi półkami są tak duże że ubrania trzeba piętrować jedno na drugim co jest niepraktyczne i stwarza problemy gdy chcemy wyciągnąć ubranie z samego spodu. Kolejny problem to pusta przestrzeń, często nie chcąc piętrować zostawiamy pustą przestrzeń górną nie wykorzystując w ten sposób do końca pojemności swojego mebla.

Rozwiązaniem jest zamontowanie dodatkowych półek. Jednym posunięciem rozwiążesz dwa problemy. Dodatkowe półki pomogą wykorzystać do maximum wysokość mebla i zapobiegać pustym przestrzeniom między jedną półką a kolejną. Dodatkowo większa ilość półek w szafce sprawia że ubrania lub cokolwiek innego co w niej przechowujemy możemy lepiej posegregować, a wyciąganie i układanie ich będzie dużo prostsze bo zawartość nie będzie spiętrowana.

Dane techniczne:
- półki wykonane z płyty wiórowej
- grubość półek 18mm
- do każdej półki dodajemy komplet 4 wsporniczków i śrubki
- każda półka ma oklejoną krawędź przednią czyli wymiar podany jako pierwszy chyba że zostanie ustalone inaczej

JAK ZAMÓWIĆ ?

- skontaktuj się z nami poprzez email podając ilość, kolor, wymiary i ewentualnie które krawędzie mają być oklejone - po otrzymaniu wiadomości wycenimy zlecenie i odpiszemy tak szybko jak to będzie możliwe

Dostępna kolorystyka:

Kolorystyka półek SAJMON

Więcej informacji
Stan produktu Do samodzielnego montażu
Producent otomeble.pl
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Półki do szafy na wymiar - SAJMON
Twoja ocena
Copyright © 2021 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.