Pufy i podnóżki

Ciągłe życie w biegu potrzebuje czasami chwili wytchnienia. Idealnie w tej roli sprawdzą się chociażby pufy do przedpokoju które pomogą w wygody sposób założyć obuwie. Lub bardziej nowoczesne modele przeznaczone do salonu które bardzo często mają pikowane ozdobne siedziska czyli tak zwane pokojowe. Jednak pufy do siedzenia to nie tylko meble dla dorosłych. Idealnie sprawdzą się jako wyposażenie do pokoju dla dzieci lub jako młodzieżowe siedzenia. W ofercie posiadamy różne wielkości i kształty, znajdziesz i nas te małe i zgrabne jak i duże często otwierane i ze schowkiem. To bardzo praktyczne podejście do sprawy bo oprócz np. zwykłej pufy z oparciem mamy dodatkowe miejsce na drobiazgi. Oprócz zastosowania i miejsca użytkowania jest jednak jeszcze jeden podział a mianowicie kształt. I tutaj oczywiście najwięcej kształtów mają pufy dziecięce zaczynając od kształtu piłki czyli modele okrągłe na kwadratowych które dodatkowo często są składane i bardzo kolorowe kończąc. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie, w ostateczności jest możliwość wykonania na wymiar także jeśli czegoś nie ma w naszej ofercie spróbujemy wykonać to dla Ciebie na specjalne zamówienie. W większości produkty pochodzą od polskich producentów dlatego też oferujemy wysoką jakość w niskich cenach przy zachowaniu różnorodności i dużego wyboru.

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 10

  1. siedzisko w różnych kolorach, drewniana konstrukcja w kilku kolorach, składany, uniwersalny mebel

  2. różne kolory tapicerowanego siedziska i metalowej podstawy, mały zgrabny mebel który nie zagraci wnętrza

  3. 40x35cm, otwierana ze schowkiem, setki kolorów do wyboru

  4. Co zrobić gdy salonowy fotel staje się zbyt nudny? Kupić kolejny? Owszem, można i w ten sposób. Ale może lepiej rozglądnąć się młodzieżową pufą z oparciem? Taki modny mebelek sprawdzi się nie tylko w małym salonie, ale również znajdzie swoje miejsce w pokoju dla dziecka lub nastolatka.

  5. różne kolory do wyboru, wysokość 42cm, średnica 42cm, obszyta eco skórą przyjemną w dotyku i odporną na czyszczenie

  6. dostępna w różnych kolorach, wysokość 45cm, konstrukcja metalowa, miękkie siedzisko tapicerowane

  7. dzięki swojemu wyrazistemu kolorowi oraz geometrycznemu kształtowi idealnie pasuje do każdego nowoczesnego pomieszczenia

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 10