Wieszak stojący drewniany - W30

Już od 141,00 zł
Kod produktu
02-611

Wieszak stojący drewniany którego tradycyjny wzór i wysokiej klasy wykonanie sprawią, że doda ducha tradycji i elegancji każdemu przedpokojowi. Wykonany z drewna najlepszej jakości i wysoki na niemal 190 cm sprawia, że ma prawdziwie majestatyczny charakter.

W związku z tym, przedstawiony na zdjęciu produkt najlepiej będzie wyglądać na tle dużego pomieszczenia, urządzonego w tradycyjnym stylu. Może być to mieszkanie pokaźnych rozmiarów albo dom jednorodzinny z reprezentacyjnym hallem. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by wykorzystać go w poczekalni lub biurze.

Wieszak stojący drewniany jest nie tylko piękny, ale również praktyczny. Ubrania można wieszać na dwóch rzędach haczyków – co istotne, ich grubość na końcu i na początku jest taka sama, dzięki czemu w prosty sposób można zawiesić na nich płaszcze i kurtki. Na dole zaś, również wykonany z giętego drewna, znajduje się specjalny stojak na parasole. Drewniany wieszak stojący to idealne rozwiązanie dla osób lubiących komfort i produkty najwyższej jakości. 

Wysokość: 188cm

Rozstaw nóg: 49cm

Szerokość korony: 49cm

Materiał: drewno gięte

Więcej informacji
Stan produktuDo montażu
Koszt dostawy25zł przelew

35zł zapobraniem

Wysyłkado 7 dni roboczych
Dostępnośćna zamówienie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wieszak stojący drewniany - W30
Twoja ocena
Copyright © 2019 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.