Szafka na buty z siedziskiem 80cm - GAMA 01 na nóżkach - orzech ciemny

356,70 zł
Dostępny
Na magazynie 3 szt
Kod produktu
1332

Koszt dostawy:

35zł przelew

45zł zapobraniem

Wysyłka:

do 48 godzin

Dostępność:

od ręki

Zgrabna i praktyczna szafka na buty z siedziskiem GAMA 1 wersja na nóżkach w kolorze orzech ciemny. 

Wymiary:

Wysokość całkowita: 52 cm

Zaleca się mocowanie do ściany mebli o wysokości powyżej 50 cm

Szerokość całkowita: 80 cm

Głębokość całkowita 35 cm (wewnątrz 33 cm)Do wyboru dwa rodzaje wykończenia środków szafek:

Jedna z opcji to klasyczna półka zamontowana po środku wysokości danej szafki. W przypadku tego wyboru front szafki uchyla się do samego dołu zatrzymując się pod kątem prostym w stosunku do swojej pierwotnej pozycji. Jest to wersja prosta, niezawodna i umożliwiająca przechowywanie nie tylko obuwia. 

Druga opcja to dwurzędowy uchwyt przymocowany wewnętrznej strony drzwiczek. Ta wersja nadaje się tylko do przechowywania obuwia i to najlepiej z niskimi cholewkami. W przypadku tego wyboru front drzwiczek nie otwiera się całkowicie a jedynie uchyla do tego stopnia aby możliwe było wsuwanie i wysuwanie obuwia.

Wnętrze szafki do wyboru zwykłe półki lub dwurzędowy uchwyt na obuwieDo wyboru mają Państwo dwa kolory nóżek i uchwytów:

Aby zapewnić Państwu jeszcze lepsze możliwości w aranżacji swoich wnętrz udostępniliśmy do wyboru dwa kolory akcesoriów (nóżki i uchwyty). Dzięki tej możlwości łatwiej będzie zaprojektować szafkę spełniającą wszystkie wymagania odnośnie kolorystyki i designu.

Kolor uchwytów i nóżek do wyboruTen produkt jest częścią kolekcji GAMA. Poniżej zobacz pozostałe produkty z tej samej kolekcji.

- kupno kilku produktów z tej samej kolekcji gwarantuje że będą one miały ten sam kolor oraz tą samą jakość wykonania, wygląd ogólny jak i wygląd szczegółów jak np. nóżki i uchwyty, będą również zgodne wymiarami co ułatwia tworzenie zestawów

Przedpokój aranżacja - GAMAPrzedpokój aranżacja - GAMAPrzedpokój aranżacja - GAMA

Więcej informacji
Stan produktu Do montażu
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szafka na buty z siedziskiem 80cm - GAMA 01 na nóżkach - orzech ciemny
Twoja ocena
Copyright © 2019 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.