Tapczan rozkładany - DASTER

939,00 zł
Dostępny
Kod produktu
03-010

Koszt dostawy:

155zł przelew

165zł za pobraniem

Wysyłka:

do 21 dni roboczych

Dostępność:

na zamówienie

Maximum 50 characters

Maximum 50 characters

DASTER to bardzo wygodny tapczan rozkładany, który w prosty i szybki sposób z wygodnej kanapy może zamienić się w dodatkowe miejsce do spania. Miękkie linie oparcia i obicie materiałem sprawiają, że ten wyjątkowym mebel jest nie tylko bezpieczny i miękki, ale ponadto nadaje całemu pomieszczeniu przytulną, domową atmosferę. Przedstawione na zdjęciu kolory są przykładowe – mają Pastwo możliwość wyboru spośród wszystkich tkanin znajdujących się w naszej galerii poniżej. Mebel może być również jednokolorowy.

Jedną z ważniejszych cech, które muszą spełniać tapczany do spania, jest prosty mechanizm ich rozkładania. Na tym skupili się twórcy DASTERA, którzy postawili na prosty i wygodny system, dzięki któremu każdy poradzi sobie z rozłożeniem powierzchni do spania. Wystarczy wyjechać szufladą spod kanapy, rozłożyć siedzisko i łóżko z wysokoelastycznej pianki gotowe.

Nic dziwnego, że wśród klientów największą popularnością cieszą się tapczany z pojemnikiem na pościel. Takie rozwiązanie zastosowano także w przedstawionej kanapie. Dzięki temu oszczędzimy miejsce na np. dodatkową pościel i unikniemy bałaganu.

Dane techniczne:

Zobacz dostępne tkaniny → kliknij tutaj

Powierzchnia spania: 120x183cm

Spanie na wysokości 33cm

Długość całkowita zewnętrzna: 201cm

Szerokość całkowita zewnętrzna gdy złożony: 63cm


Kolorystyka drewna, sposób łączenia tkanin orz dostępne wersje

 

Więcej informacji
Producentotomeble
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tapczan rozkładany - DASTER
Twoja ocena
Copyright © 2021 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.