Tkaniny

Galeria tkanin i ekoskór

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.
Dopuszcza się nieznaczne różnice w kolorystyce tkanin pomiędzy partiami produkcyjnymi.
Poniższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane zdjęcia będa wyglądały na Państwa monitorach tak samo jak w rzeczywistości dlatego też nie może to być podstawą do roszczeń. Zachęcamy do zamawiania próbek tkanin przed zakupem mebla w celu uniknięcia rozczarowania i popełnienia błędu. Próbki można zamówić TUTAJ <<< 

Kolekja ASTON
100 % Poliester, Tkanina wyróżnia się tym że jest bardzo miła w dotyku oraz szeroką gamą kolorystyczną. Tkanina wyprodukowana w technologi MaxiClean która ogranicza wchłanianie cieczy. Rozlany płyn (woda, kawa, wino) formuje się w krople i nie wnika do wnętrza tkaniny.
Tkanina Aston 01 Tkanina Aston 02 Tkanina Aston 03 Tkanina Aston 05 Tkanina Aston 06 Tkanina Aston 07 Tkanina Aston 08 Tkanina Aston 09  Tkanina Aston 11 Tkanina Aston 12 Tkanina Aston 16 Tkanina Aston 17 Tkanina Aston 18 Tkanina Aston 19 Tkanina Aston 20 Tkanina Aston 21 Tkanina Aston 22 Tkanina Aston 23 Tkanina Aston 29 Tkanina Aston

Kolekcja Luizjana

Kolorystyka tkaniny z kolekcji INARI

Copyright © 2021 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.