Wieszak kuty - KAP195

Już od 133,00 zł
Dostępny
Kod produktu
10-102

Koszt dostawy:

25zł przelew

35zł zapobraniem

Wysyłka:

do 14 dni roboczych

Dostępność:

na zamówienie

KAP 195 to bardzo wdzięczny wieszak kuty. Mimo niewielkich rozmiarów (70 cm szerokości) można powiesić na nim płaszcze i kurtki całej rodziny, a dodatkowa półka znajdująca się u góry zapewnia wygodne miejsce na czapki, szaliki itp. Mebel do hallu został wykonany przy użyciu metaloplastyki, z zachowaniem harmonii między ozdobnością i funkcjonalnością.

Wieszak kuty został wykonany zgodnie z pzeznaczeniem projektanta i przy wykorzystaniu materiałów z najwyższej półki. Oznacza to, że będzie służyć właścicielom przez wiele lat, czego nie będzie po nim widać. Kute meble są bardzo odporne na zabrudzenia i zniszczenia – nawet po wielu latach nie widać po nich upływu czasu.

Tak piękny mebel wprowadza do każdego przedpokoju ducha elegancji i tradycyjności. Najlepiej będzie czuł się wśród innych kutych mebli w tym kolorze, ale również z dodatkami drewnianymi.   

Dane techniczne:

Szerokość całkowita: 70cm

Wysokość: 39cm

Głebokość: 36cm

Dostepna kolorystyka metali:

Próbka kolor metalu biały Próbka kolor metalu czarny półmat Próbka kolor metalu miedziana patyna Próbka kolor metalu srebrna patyna Próbka kolor metalu złota patyna

Więcej informacji
Stan produktu Zmontowany
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Copyright © 2020 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.