Wieszak stojący i parasolnik - W13

Już od 152,00 zł
Dostępny
Kod produktu
02-613

Koszt dostawy:

25zł przelew

35zł zapobraniem

Wysyłka:

w 48 godzin

Dostępność:

od ręki

Wieszak stojący i parasolnik został wykonany z drewna, marmuru i metalowych elementów. Zaprojektowano go w sposób, który pozwala na zawieszenie na nim jak największej liczby ubrań przy zachowaniu stabilności – dzięki ciężkiej, kamiennej podstawie. Poza wieszakami jest zaopatrzony w parasolnik, który z pewnością będzie idealny na jesienne, deszczowe dni.

Wieszak stojący został zaprojektowany w stylu neutralnym, dzięki czemu łatwo można go dostosować do przedpokojów o różnym charakterze – w domach urządzony w stylu rustykalnym, nowoczesnych mieszkaniach, biurach i poczekalniach. Ma wysokość niemal 180 cm. Na czubku znajdują się cztery zestawy haczyków, mniej więcej w połowie wysokości umiejscowione są dodatkowe, krótsze wieszaki. Na dole metalowy parasolnik pozwala na zawieszenie parasoli.

Dzięki wykorzystaniu trzech różnych materiałów: drewna, marmuru i metalu, wieszak stojący i parasolnik będzie prezentował się tak samo dobrze w pomieszczeniach z drewnianą lub kamienną posadzką, a także z wykładziną PCV i dywanem. Ponieważ jest smukły i neutralny, nie będzie przytłaczał hallu, nawet jeżeli jest on mały i pełen ozdób.

Wysokość: 179 cm

Średnica: 38cm

Materiał: drewno / kamień naturalny

Więcej informacji
Stan produktu Do montażu
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Copyright © 2020 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.