Wysoka szafka na buty wisząca połysk KLARA 06 - 60cm (gł. 30cm)

1 165,00 zł

Wysoka szafka na buty wisząca połysk KLARA 06 - 60cm (gł. 30cm)

Szafka na buty nie musi być nudnym meblem, który będzie tylko zawadzał. Przykładem modelu o wysokiej wartości użytkowej, który ponadto jest gustownym elementem dekoracyjnym jest wysoka szafka na buty KLARA. Wisząca aranżacja meblarska wykonana została z wysokogatunkowej płyty laminowanej, natomiast wszystkie widoczne powierzchnie (fronty, boki i blat) zaprojektowano na wysoki połysk.

Innowacyjne systemy

Wisząca szafka na buty zawdzięcza swoją estetyczną i elegancką powierzchnię kilku innowacyjnym rozwiązaniom. Nowatorskie złącza mimośrodkowe Blum łączą poszczególne elementy korpusu, bez potrzeby robienia nawierceń w widocznych miejscach; brak jest więc widocznych elementów montażowych i zaślepek. System otwierania drzwi wysokiej szafki to dotykowe rozwiązanie TIP – ON firmy Blum - dzięki któremu nie ma potrzeby mocowania gałek lub uchwytów. Cały mebel jest przytwierdzony do ściany na zawieszki o maksymalnym obciążeniu 130 kg na parę.Wymiary:

  • Szerokość 60 cm
  • Wysokość 122 cm
  • Głębokość 30 cm
  • Możliwość wykonania na wymiar (prosimy o kontakt w celu wyceny)

Wykonanie:

  • W środku każdej szafki dwurzędowy uchwyt na obuwie
  • Cała zewnętrzna widoczna powierzchnia wykonana jest na wysoki połysk (boki, fronty, blat)
  • Siłownik gazowy zamontowany na drzwiczkach ułatwia otwieranie i pełni rolę ogranicznika wychyłu drzwiczek
  • Poszczególne elementy korpusu połączone są ze sobą za pomocą innowacyjnych złączy mimośrodowych firmy Blum, dzięki czemu szafka z zewnątrz jest czysta pozbawiona jakichkolwiek otworów montażowych i zaślepek co sprawia że wykonanie jest bardzo solidne ale i zarazem estetyczne.
  • System otwierania bez uchwytowego poprzez zamontowanie systemu TIP-ON firmy Blum (szafka otwiera się na dotyk), jest możliwość łatwego przerobienia szafki na zwykłe uchwyty meblowe jeśli jest taka potrzeba.
  • Mebel mocujemy do ściany za pomocą zamontowanych w szafce regulowanych zawieszek firmy Blum wytrzymujących obciążenie do 130kg na paręMeble do przedpokoju KLARA

Więcej informacji
Kod produktu1312
Stan produktuDo samodzielnego montażu
Producent / Markaotomeble.pl
Szerokość60,00 cm
Głębokość30,00 cm
Wysokość122,00 cm
Kolor dominującybiały
Materiałpłyta laminowana
Oceny i recenzje

Oceń ten produkt jako pierwszy

Oceny i recenzje

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wysyłka:od 4 do 6 tygodni
Koszt dostawy:95zł przelew

105zł za pobraniem

Copyright © 2021 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.