Wysoka i wisząca szafka na buty w połysku 60cm KLARA 07 (gł. 30cm)

1 395,00 zł

Wysoka i wisząca szafka na buty w połysku 60cm KLARA 07 (gł. 30cm)

Elegancka wysoka szafka na buty została w całości zrobiona z trwałej płyty meblowej, a wszystkie widoczne elementy wykonano na wysoki połysk. Dzięki zastąpieniu klasycznych gałek, nowatorskimi i dyskretnymi uchwytami krawędziowymi lub systemem TIP – ON firmy Blum do wyboru, powierzchnia szafki wiszącej jest klasycznie gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Oryginalne łączenie elementów korpusu złączami mimośrodowymi Blum gwarantuje, że żadne elementy montażowe nie są widoczne.

 

Drzwiczki na siłownikach gazowych

Pojemne wnętrze wysokiej szafki na buty skrywa dwurzędowe uchwyty na obuwie lub regulowane półki, na których naprawdę dużo się zmieści. Wygodę użytkową zapewniają praktyczne siłowniki gazowe, dzięki którym drzwiczki nie tylko lekko się otwierają lecz także mają ograniczniki odchyłu. Odporne zawieszki Blum, na których szafka wisząca jest montowana do ściany zapewniają duży udźwig – nie trzeba montować nóżek.

 

Wymiary i wykonanie  wysokiej szafki na buty w połysku:

  • Szerokość 60 cm
  • Wysokość 160 cm
  • Głębokość 30 cm (w ofercie ta sama szafka występuje również o głębokości 17 oraz 35 cm)
  • W środku dwurzędowe uchwyty na obuwie lub regulowane półki
  • Możliwość wykonania na wymiar (prosimy o kontakt w celu wyceny)
  • Cała widoczna zewnętrzna powierzchnia wykonana na wysoki połysk (front i boki)
  • Siłowniki gazowe zamontowane na drzwiczkach ułatwiające otwieranie, spełniają również rolę ogranicznika odchyłu drzwiczek.
  • Bezuchwytowy system otwierania na dotyk TIP-ON firmy Blum (jest możliwość łatwej zmiany na standardowe uchwyty meblowe, krawędziowe lub gałki)
  • Elementy korpusu łączone są ze sobą za pomocą innowacyjnych złączy mimośrodowych firmy Blum dzięki czemu szafki posiadają czyste boki bez żadnych otworów montażowych i bez jakichkolwiek zaślepek, wszystkie otwory montażowe są ukryte w środku szafki.
  • Szafka mocowana jest do ściany za pomocą 4 zawieszek firmy Blum o wytrzymałości do 130kg na parę, które posiadają zaawansowaną regulację w dwóch płaszczyznach co znacznie ułatwia prawidłowy montaż i idealne wypoziomowanie.Meble do przedpokoju KLARA

Więcej informacji
Kod produktu2982
Stan produktuZmontowany
Producent / Markaotomeble.pl
Szerokość60,00 cm
Głębokość30,00 cm
Wysokość160,00 cm
Kolor dominującybiały
Materiałpłyta laminowana
Oceny i recenzje

Oceń ten produkt jako pierwszy

Oceny i recenzje

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wysyłka:od 4 do 6 tygodni
Koszt dostawy:95zł przelew

105zł za pobraniem

Copyright © 2021 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.