Biurka regulowane dla dzieci - COLLORIDO

521 521,00 zł
Tylko 2 pozostał
Kod produktu
02-008
Wysyłka
do 14 dni roboczych
Dostępność
na zamówienie

To nowoczesne i wielofunkcyjne biurka regulowane dla dzieci COLLORIDO, których metalową konstrukcję pomalowano na biało a kolorowe dodatki z tworzywa sztucznego są dodawane w dwóch kolorach, jeden komplet w zielonym i jeden w różowym a więc w każdej chwili możesz zmienić kolor dodatków. Będzie to bardzo przydatne gdy np. chłopczyk wyrośnie z biurka a w kolejce będzie na nie czekać dziewczynka, wtedy wystarczy zmienić kolorowe dodatki z zielonych na różowe i wstawić je do pokoju dziewczynki i gotowe.

 Te meble dziecięce można doskonale i w prosty sposób dopasować do użytkowników o różnym wzroście i różnych potrzebach. Blat można ustawić na różnej wysokości, żeby biurko rosło razem z dzieckiem.  Co więcej, blat można nachylać także pod kątem, ułatwiając tym samym rysowanie i pisanie. Pod pulpitem znajduje się również niewielki schowek (szyna) na najpotrzebniejsze gadżety, jak pisaki, kredki itp

Biurka regulownane dla dzieci COLLORIDO zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będzie można je użytkować co najmniej przez kilka lat. Zostały zaprojektowane nie tylko jako bardzo wygodny, ale również jako interesujący i przyjemny dla oka mebel. Będzie prezentował się on znakomicie na tle mebli wykonanych z drewna, sklejki czy tworzywa, bez względu na kolory, jakie wykorzystano do ich stworzenia. Podstawki pod nóżki zapewnią zaś, że nie porysują drewnianej podłogi.

Dane techniczne:

- szerokość: 100cm
- głębokość 66cm
- wysokość regulowana: 69-84cm
- konstrukcja wykonana z metalu malowanego w kolorze białym
- do biurka dodawane są 2 komplety kolorowych dodatków (jeden komplet różowy i jeden zielony)
- regulowany kąt nachylenia blatu
- blat wykonany z MDFu lakierowanego w kolorze białym

Więcej informacji
Stan produktu Do montażu
Koszt dostawy 25zł przelew

35zł zapobraniem

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biurka regulowane dla dzieci - COLLORIDO
Twoja ocena