Materac POCKET FOAM

Materac został podzielony na 7 stref o różnej twardościaci, ponieważ ciało człowieka można również podzielić na 7 stref i każda z nich potrzebuje innej siły podparcia podczas snu. Dzięki takiej budowie materaca siedmiostrefowego nas kręgosłup jest cały czas bardzo dobrze podpierany ponieważ materac kieszeniowy dopasowywuje się do kształtu ciała bez względu na to czy leżymy na brzuchu, na plecach czy na boku.

Zastosowano tu sprężyny kieszeniowe gdzie każda ze sprężyn jest zaszyta w osobnej materiałowej kieszonce i naciągnięta na około 30% co wyklucza ryzyko zapadania się oraz materac jest zdecydowanie bardziej cichy ponieważ sprężyny nie stykają się ze sobą. Sprężyny nie są ze sobą połączone co sprawia że każda z nich może pracować niezależnie od drugiej. W praktyce wygląda to tak że gdy na materacu śpią dwie osoby to wiercenie się przewracanie itp nie są odczuwalne dla drugiej osoby. Nie ma tu również znaczenia różnica wagi między dwoma osobami śpiącymi razem na jednym materacu. W przypadku materacy na sprężynach zwykłych typu Bonell wokół osoby cięższej robi się "dół" a osoba lżejsza zsuwa się na osobę cięższą, materac ze sprężynami kieszeniowymi zapobiega temu zjawisku i pozwala efektywnie wypocząć obu osobom.

- wysokość 17cm (pianka 2cm + filc + pocket 7 stref 12cm +filc + pianka 2cm)

- średnio twardyDostępne rozmiary:

80x200cm

90x200cm

120x200cm

140x200cm

160x200cm

180x200cm

Możliwość wykonania na wymiar

Zapytania prosimy kierować na maila w celu wycenySzczegółowy opis zastosowanych surowców:

sprężyna
Sprężyna kieszeniowa charakteryzująca się tym, że każda ze sprężyn wykonanych z wysokiej jakości stali zamknięta jest w oddzielnej kieszonce z materiału z naciągiem wstępnym 30% eliminującym możliwość zapadnięcia. Jest zdecydowanie cichsza od sprężyny klasycznej, eliminuje efekt uginania strefowego oraz lepiej dopasowuje się do kształtu ciała.
hypoalergiczny
Materac hypoalergiczny. Wszystkie materiały użyte do wyprodukowania zostały dobrane tak aby w maksymalnym stopniu wyeliminować ryzyko powodowania uczuleń.
owata
Antyalergiczna owata będąca doskonałym ociepleniem materaca, zapewniająca także dobrą wentylację
pikowany
Pokrowiec hypoalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny wszyty w sposób ułatwiający zdejmowanie, wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Pokrowiec pikowany jest obustronnie włókniną owatą 200 g/m2 z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu
pranie
Możliwość prania pokrowca materaca w temperaturze 40 stopni.
siatka
Siatka wentylująca. Zastosowanie siatki wentylującej sprawia, że wilgoć (pot), która zostanie wchłonięta przez materac nie utrzymuje się w nim lecz jest w bardzo krótkim czasie odprowadzana z materaca.
bawełna
Zastosowano bawełnę która posiada bardzo dobrą zdolnośćpochłaniania wilgoci (potu) gwarantuje to odpowiednią wentylacje materaca, co skutkuje zwiększeniem komfortu snu.
Wełna
Wełna owcza spełnia kilka funkcji. Jest naturalnym ociepleniem oraz dobrze wentyluje materac. Bardzo dobrze wchłania pot podczas snu który następnie oddaje np. w ciągu dnia
siedem stref
Materac 7 strefowy. Dzięki takiej budowie materac doskonale dopasuje się do naszego ciała zapewniająć bardzo dobre podparcie kręgosłupa
regulowany
Stelaż regulowany. Materac jest tak skonstruowany że można go stosować również w łóżkach z regulowanym/podnoszonym stelażem.
dwustronny
Materac dwustronny. Istnieje możliwość użytkowania po obu stronach materaca.
pianka
Wysokiej jakości pianka poliuretanowa o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości.
pokrowiec
Pokrowiec hypoalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny wszyty w sposób ułatwiający zdejmowanie, wykonany z wysokiej jakości tkaniny.
Więcej informacji
Kod produktuwycofany-201
Oceny i recenzje

Oceń ten produkt jako pierwszy

Oceny i recenzje

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wysyłka:do 14 dni roboczych
Koszt dostawy:0zł - GRATIS
Copyright © 2021 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.