Szafki wiszące

Zakup nowoczesne wiszące szafki łazienkowe do swojego domu lub zakładu pracy, korzystając z rozległego asortymentu jaki Ci prezentujemy. Znajdziesz u nas tanie produkty wysokiej jakości, które dostarczymy bez zwłoki za pośrednictwem sprawdzonego kuriera. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Szafki skrojone na wymiar oferujemy Ci kilkadziesiąt modeli o różnych szerokościach i kształtach. Możesz być pewny, że idealnie wpasujesz szafkę do pomieszczenia. Jesteśmy w stanie zbudować dla Ciebie zarówno wersje klasyczne, jak i modele narożne, o dowolnej wielkości i w wielu wariantach kolorystycznych. Zapewniamy wysoką jakość wykonania oraz terminowość realizacji usługi. Oferta przeznaczona jest także dla firm zachęcamy więc do zakupu produktów przeznaczonych do użytku w firmie. Wyposażamy: łazienki biurowe, toalety dla pracowników w sklepach, łazienki dla klientów i obsługi w barach, czy restauracjach. Współpracujemy także z firmami z wielu innych branż. Łączymy niskie ceny z wysoką jakością oraz funkcjonalnością, oferując produkt satysfakcjonujący naszych klientów.

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 9

  1. Dokładność wykonania i przyciągający wzrok wygląd - to właśnie dzięki temu szafki łazienkowe wiszące znajdą swoje własne miejsce w wielu małych i dużych pomieszczeniach.

  2. Wysokość 60cm, Szerokość boków 35cm, Różne kolory

  3. szerokość 60cm, wysokość 60cm, głębokość 22cm, dostępna w różnych kolorach, produkt polski

  4. Szerokość 60cm, Głębokość 22cm, Wysokość 60cm, 7 kolorów, możliwość wykonania na wymiar

  5. łazienka od niepamiętnych czasów kojarzy się nam z czystością, relaksem i spokojem. Urządzając dziś nowe mieszkanie coraz

  6. Wystarczy lakierowana szafka łazienkowa wisząca BLANKA 1 i wchodząc do łazienki nie czujesz się, jak w drogerii. Wszystkie kosmetyki pomieści ta drobna szafka łazienkowa wisząca najlepiej nad umywalką, skąd łatwo sięgnąć chociażby po szczoteczkę do zębów.

  7. Narożna szafka wisząca w łazience to nie tylko tradycyjne piękno lodowej bieli. To sprytne rozwiązania. Zmieści się wszędzie tam, gdzie inne meble nawet nie będą próbować.

  8. Szafka wisząca łazienkowa ? Jak każda inna, tyle że do łazienki. Właśnie z myślą o tym wymagającym pomieszczeniu szafka łazienkowa 60cm została zaprojektowana tak, by cieszyć nie tylko łazienkę, ale i domowników.

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 9