Wysoki podwójny materac

999,00 zł
Niedostępny
Kod produktu
wycofany-135

Koszt dostawy:

0zł Przesyłka GRATIS !!!

Wysyłka:

do 14 dni roboczych

Dostępność:

na zamówienie

Materac DOUBLE POCKET

Oferowany na naszej aukcji materac zbudowany został na bazie 7 strefowej, podwójnej formatki sprężynowej, kieszeniowej DUAL SPRING. Dzięki zastosowaniu systemu sprężyn DUAL SPRING nasz materac posiada bardzo dużą ilość pojedyńczych sprężyn oraz dużą wysokość aktywną. Połączenie systemu DUAL SPRING z odpowiednio dobraną pianką poliuretanową zapewnia bardzo wysoki komfort snu oraz doskonałe własności dopasowujące, których nie jest w stanie zapewnić materac ze zwykłą sprężyną kieszeniową.

Główną cechą zastosowanej formaki kieszeniowej jest dwuwarstwowe ułożenie pojedyńczych sprężyn, z których zamknięta w osobnej kieszonce z materiału, a ponadto naciągnięta o ok. 30% w celu wyeliminowania ryzyka zapadania się. Dzięki braku połączenia między sprężynami każda z nich może pracować niezależnie od innych co eliminuje efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod wpływem nacisku na małej powierzchni co jest charakterystyczne dla materacy wykonanych na bazie klasycznej sprężyny typu bonnell. W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby wiercenie i obracanie jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej. Nie będzie też miała znaczenia różnica wagi pomiędzy dwoma osobami śpiącymi razem na jednym materacu, która to w przypadku materaca ze sprężyną standardową powoduje zsuwanie osoby lżejszej na osobę cięższą w skutek powstawania „dołu” wokół osoby cięższej.
Z uwagi na to, że ciało człowieka możemy podzielić na 7 stref, z których każda potrzebuje innej siły podparcia podczas leżenia użyte zostały sprężyny kieszonkowe o różnej twardości ułożone w taki sposób aby stworzyć 7 stref materaca zmiennej twardości.
Materac wykonany z tego typu sprężyn jest zdecydowanie bardziej cichy, ponieważ sprężyny nie stykają się ze sobą. Użyte materiały oraz 7 strefowa budowa materaca zapewniają wyjątkowy komfort snu oraz idealne dopasowanie się materaca do kształtów ciała, bez względu na to czy leży się na plecach, na boku czy na brzuchu i pozwalając efektywnie wypocząć.

- wysokość 31cm (pianka 2,5cm + filc + pocket 7 stref 12cm + pocket 7 stref 12cm + filc + pianka 2,5cm)

- średnio twardyDostępne rozmiary:

80x200cm

90x200cm

120x200cm

140x200cm

160x200cm

180x200cm

Możliwość wykonania na wymiar

Zapytania prosimy kierować na maila w celu wyceny


Materace produkowane na zamówienie - nie ma możliwości wysyłki zapobraniem, zamówienia na materace przyjmowane są tylko po pełnej przedpłacie na kontoSzczegółowy opis zastosowanych surowców:

sprężyna
Sprężyna kieszeniowa charakteryzująca się tym, że każda ze sprężyn wykonanych z wysokiej jakości stali zamknięta jest w oddzielnej kieszonce z materiału z naciągiem wstępnym 30% eliminującym możliwość zapadnięcia. Jest zdecydowanie cichsza od sprężyny klasycznej, eliminuje efekt uginania strefowego oraz lepiej dopasowuje się do kształtu ciała.
hypoalergiczny
Materac hypoalergiczny. Wszystkie materiały użyte do wyprodukowania zostały dobrane tak aby w maksymalnym stopniu wyeliminować ryzyko powodowania uczuleń.
owata
Antyalergiczna owata będąca doskonałym ociepleniem materaca, zapewniająca także dobrą wentylację
pikowany
Pokrowiec hypoalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny wszyty w sposób ułatwiający zdejmowanie, wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Pokrowiec pikowany jest obustronnie włókniną owatą 200 g/m2 z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu
pranie
Możliwość prania pokrowca materaca w temperaturze 40 stopni.
siatka
Siatka wentylująca. Zastosowanie siatki wentylującej sprawia, że wilgoć (pot), która zostanie wchłonięta przez materac nie utrzymuje się w nim lecz jest w bardzo krótkim czasie odprowadzana z materaca.
bawełna
Zastosowano bawełnę która posiada bardzo dobrą zdolnośćpochłaniania wilgoci (potu) gwarantuje to odpowiednią wentylacje materaca, co skutkuje zwiększeniem komfortu snu.
siedem stref
Materac 7 strefowy. Dzięki takiej budowie materac doskonale dopasuje się do naszego ciała zapewniająć bardzo dobre podparcie kręgosłupa
regulowany
Stelaż regulowany. Materac jest tak skonstruowany że można go stosować również w łóżkach z regulowanym/podnoszonym stelażem.
dwustronny
Materac dwustronny. Istnieje możliwość użytkowania po obu stronach materaca.
pianka
Wysokiej jakości pianka poliuretanowa o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości.
pokrowiec
Pokrowiec hypoalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny wszyty w sposób ułatwiający zdejmowanie, wykonany z wysokiej jakości tkaniny.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wysoki podwójny materac
Twoja ocena
Copyright © 2021 otomeble.pl, Inc. All rights reserved.