Tapczany

Tapczany to jedne z najbardziej klasycznych rozwiązań meblowych, które będą pasować do pokoju urządzonego w każdym stylu. Każdy z nas, przeznacza około 1/3 swojego życia na spanie, warto zadbać, aby sen dziecka był komfortowy i pozwalał na odpowiednią regenerację sił. W ciągu dnia młodsze pociechy często potrzebują miejsca na drzemkę, a starsze potrzebują wygodnego siedziska, gdzie odpoczną i poczytają książkę, w obu przypadkach tapczany z kolekcji otomeble.pl sprawdzą się idealnie.

Wybierz odpowiedni model

Tapczany ze sklepu otomeble.pl są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Istnieje możliwość, dowolnego wyboru koloru tkaniny obiciowej, dzięki czemu mebel dopasujesz bez problemu do całościowej aranżacji pomieszczenia. Materiał może mieć jedną przewodnią barwę lub kilka, a na życzenie klienta na tapczanie znajdą się kolorowe kwiaty, wyścigowe samochody lub bajkowy motyw. W ofercie dostępne są modele przeznaczone dla dzieci i nieco starszej młodzieży, którym rozkładany tapczan będzie służył na dwa sposoby. Po rozłożeniu mebel stanowi wygodne miejsce do spania, a złożony stanowi wygodną kanapę, na której usiądziemy i pooglądamy telewizję.

Dodatkowe funkcjonalności        

Część mebli jest wyposażona w pojemniki na pościel, które z powodzeniem zmieszczą kołdrę i poduszkę, zapewniając tym samym w pokoju dziecka większy porządek. Mechanizm rozkładania tapczanu jest prosty, poradzą sobie z nim nawet najmłodsi użytkownicy. Asortyment otomeble.pl obejmuje zarówno tapczany 1 osobowe, jak i 2 osobowe, które będą dobrym wyborem dla małego rodzeństwa, które nie jest jeszcze gotowe spać w pojedynkę. Regulowany zagłówek to dodatkowa funkcja, dzięki której miejsce do spania będzie jeszcze wygodniejsze.

Tapczany z otomeble.pl, to funkcjonalne i wygodne rozwiązania, w cenie na każdą kieszeń. Całą kolekcje charakteryzuje wysoka jakość wykonania i ładny, przyciągający oko kształt. Decydując się na zakup produktu, zyskujesz pewność, że tapczan posłuży Twojemu dziecku przez długie lata. 

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

  1. To nowoczesny tapczan dla dzieci, który każdemu z pewnością zapewni zdrowy, spokojny sen. Wykonany z materiałów najlepszej jakości

  2. długość 190cm, szerokość 88cm, regulowany zagłówek, pojemnik na pościel, sprężyny bonellowe, różne kolory

  3. Bardzo wygodny tapczan który w prosty sposób z wygodnej kanapy może zamienić się w dodatkowe miejsce do spania

  4. powierzcnia spania wykonana na piance i sprężynach bonellowych, posiada pojemnik na pościel, różne kolory

  5. Gdzież podziała się przygoda? Gdzie kolejny szczyt do zdobycia? Nie trzeba zamku ze złota, bo każde dziecko wie, że wystarczy zwykły tapczanik! Tapczan dla dzieci z pojemnikiem na pościel - Gucio - to właśnie taki wyjątkowy mebel, który wręcz idealnie wpasuje się w potrzeby każdego małego odkrywcy.

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5