Oceń ten produkt jako pierwszy
Szafka na buty siedzisko 60cm GAMA 01 różne kolory
dostępny
Kod produktu | 1443 |
---|---|
Stan produktu | Do samodzielnego montażu |
Producent / Marka | otomeble.pl |
Szerokość | 60,00 cm |
Głębokość | 35,00 cm |
Wysokość | 52,00 cm |
Kolor dominujący | kolor z próbnika |
Materiał | płyta laminowana |
Szafka na buty siedzisko 60 cm - GAMA 01 - różne kolory
- Szafka wykonana jest z grubej (18 mm) płyty wiórowej laminowanej obustronnie. Krawędzie płyty oklejone wytrzymałym obrzeżem PCV zapewniając estetyczne i solidne wykonanie na lata.
- Siedzisko szafki na podkładzie z płyty wiórowej 18 mm + pianka poliuretanowa + owata + tkanina/ekoskóra.
- Wnętrze szafki wykonywane jest na dwa sposoby do wyboru: półka z regulacją wysokości lub dwurzędowy uchwyt na obuwie (wybór nie ma żadnego wpływu na cenę).
- Szerokość całkowita 60 cm (w ofercie również inne szerokości)
- Głębokość całkowita do wyboru 30 lub 35 cm
- Głębokość wewnątrz do wyboru 28 lub 33 cm
- Wysokość całkowita 52 cm lub 48,5 cm w zależności od tego jaką podstawę wybierzemy
- Podstawa szafki do wyboru: 6 centymetrowy cokół lub 6 centymetrowe nóżki lub 2,5 centymetrowe nóżki
- Towar wyprodukowany w Polsce, kupując dajesz pracę i wspierasz polskich przedsiębiorców.
- Uchylny front otwiera się na dwóch metalowych zawiasach firmy GTV, front dodatkowo ma zamontowany siłownik gazowy który spowalnia opadanie oraz pełni rolę ogranicznika wychylenia frontu chroniąc tym samym zawiasy przed uszkodzeniem i nadmiernym rozwarciem.
- Do wyboru uchwyty standardowe, krawędziowe lub otwieranie na dotyk Tipon Blum
- W naszym sklepie do szafki możesz dokupić do kompletu wieszak, lustro lub szafę z tej samej serii. Stwórz Swój wymarzony zestaw mebli do przedpokoju dzięki naszej rozbudowanej ofercie.
Kolor siedziska:
- Wykonujemy siedziska w dowolnej tkaninie lub ekoskórze.
- W zależności od wybranego materiału występują zróżnicowane dopłaty
- Na każdej tkaninie podana jest grupa cenowa która informuje w jakiej wysokości będzie dopłata
Dostępna kolorystyka płyty:
Wybierając kolor A z opcji powyżej określają Państwo kolor frontu.
Wybierając kolor B z opcji powyżej określają Państwo kolor korpusu.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Ten produkt jest częścią kolekcji mebli do przedpokoju GAMA. Kolekcja ta jest bardzo rozbudowana jeśli chodzi o rozmiary ale i kolorystykę, dzięki czemu z łatwością stworzysz Swój niepowtarzalny zestaw. Kupując kilka mebli z tej samej kolekcji masz również pewność że wszystko będzie do siebie pasowało.
Oceny i recenzje
Oceny i recenzje
Oceń ten produkt jako pierwszy