Słupki łazienkowe wysokie

Urządzenie funkcjonalnej, a zarazem eleganckiej łazienki nie jest prostą sprawą. Pomieszczenia te często mają mały metraż, z którego większa część przypadła już na ustawienie pralki, kabiny prysznicowej i sedesu. Pomimo tego, że elementy te zajmują sporo miejsca nie możemy z nich zrezygnować. Powstaję pytanie gdzie przechowywać kosmetyki, ręczniki i inne łazienkowe akcesoria? Często z braku wyboru wszystko jest poukładane na wierzchu, co niezbyt estetycznie wygląda.

Słupki łazienkowe wysokie    

Rozwiązaniem przedstawionej sytuacji jest wybór odpowiednich mebli łazienkowych, które nie dość, że pomieszczą pranie, ręczniki i przybory toaletowe, to stworzą także miłą dla oka aranżację. Mała powierzchnia użytkowa nie będzie stanowić problemu, jeśli zdecydujemy się na łazienkowe wysokie słupki, w jednej z dostępnych szerokości. Wysokość produktu także występuje w kilku wariantach, niezależnie jednak, którą opcje wybierzemy, sporą część szafki przypadnie na wygodne półki. Dodatkowym atutem, jest możliwość dołączenia w dolnej części produktu uchylnego kosza na bieliznę i na pranie, który ukryje przez wzrokiem gości nasze brudne ubrania. Kolejną zaletą wysokich szafek łazienkowych dostępnych w sklepie otomeble.pl, jest występowanie w kilku wariantach kolorystycznych, odpowiadających barwom laminowanych płyt Kronospan. Jeśli odpowiadają nam klasyczne aranżację, dobrze sprawdzi się białylakierowany słupek, odznaczający się dużym połyskiem

Dobra jakość produktów

Łazienka jest zwykle pomieszczeniem, w którym możemy spotkać się z niekorzystnymi warunkami. Duża wilgoć w połączeniu z wysoką temperaturą, może mieć negatywny wpływ na meble, a nawet prowadzić do ich zniszczenia. Wybierając solidne produkty od sprawdzonego producenta unikniemy tego problemu, w końcu niewielu z nas chce wymieniać wyposażenie swojej łazienki, co kilka sezonów. Wszystkie dostępne u nas meble, charakteryzuje duża trwałość oraz wykonanie z dobrych jakościowo materiałów. Szafki łazienkowe posiadają wygodne szuflady, które pomogą zachować porządek. Szuflady są montowane na wytrzymałych, metalowych prowadnicach, umożliwiających swobodne wysuwanie i wsuwanie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu otomeble.pl, gdzie znajdą Państwo eleganckie i funkcjonalne meble do swoich łazienek.    

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5

  1. regulowane nóżki, dwie szerokości do wyboru 30 lub 40cm, lakierowany na wysoki połysk w kolorze białym

  2. W którym pomieszczeniu w domu gromadzimy najwięcej rzeczy i cenimy sobie każdy skrawek miejsca? Oczywiście w łazience!

  3. W każdym pomieszczeniu najtrudniej jest zagospodarować przestrzeń w rogu ściany – zwykłe szafki otwiera się niewygodnie, a poza tym marnują cenne miejsce

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 5