- Chwilowo niedostępny
Półki na książki HEKTOR
W pokoju każdego mola książkowego czy osoby, która chętnie szuka pomocy naukowych w takiej formie powinna znaleźć się półka, mieszcząca wszystkie książki, zeszyty czy inne drobiazgi.
Półka na książki naszej produkcji wykonana jest z najlepszej jakości płyty wiórowej o grubości 18 mm natomiast krawędzie zabezpieczone są okleiną PCV o grubości 1 mm. Pólka dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wielu wymiarach co doskonale sprawdzi się w mniejszych jak i większych pomieszczeniach. Klasyczny styl i wygląd półki dopasuje się do wnętrz urządzonych w stylu scandi, rustical czy loft.
Półka na książki to niewielki mebel przydatny w każdym pokoju. Dzięki swojej minimalistycznej estetyce oraz budowie nie przytłoczy wnętrza a raczej doda mu subtelnego dopełnienia.
Dane techniczne:
- wykonane z płyty wiórowej o grubości 18mm
- krawędzie zabezpieczone okleiną PCV 1mm
- w komplecie zawieszki (widoczne na drugim zdjęciu)
- możliwość wykonania na wymiar
Do wyboru dwie wysokości:
- wysokość całkowita 30cm (prześwit pomiędzy półkami 26cm)
- wysokość całkowita 35cm (prześwit pomiędzy półkami 31cm)
Do wyboru cztery szerokości:
- 90cm
- 100cm
- 110cm
- 120cm
Głębokość 22cm
Dostępna kolorystyka:
Produkty z kategorii
Zobacz wszystkie produkty z kategoriiOstatnio przeglądane