Materace do spania

Niewątpliwie sen jest jedną z najważniejszych czynności w naszym życiu. Dobry materac do spania gwarantuje komfort i regenerację sił na następny dzień. Nieco inną budowę będą miały modele dla dzieci przeważnie o rozmiarach 80x200 lub 90x200 cm, inną zaś gabarytowo większe czyli na przykład 140x200 ale najczęściej stosowane do łóżka dwuosobowego to 160x200 lub jeśli przestrzeń jest dość duża można bez przeszkód zastosować do sypialni rozmiar 180x200 cm. Oprócz rozmiaru ważny jest wkład. Najpopularniejszymi modelami są materace piankowe które jednak nie uchodzą za najwygodniejsze. Dziecięce wkłady charakteryzują się przede wszystkim wykonaniem z antyalergicznych materiałów i taki który dobrze podtrzymuje kręgosłup nie dopuszczając do złej linii. Bardziej popularne materace dla ludzi dorosłych do np. kokosowe zazwyczaj twardsze od innych modeli lecz bardzo dobrze eliminujące zarazki i bakterie. Materace kieszeniowe to nic innego jak modele sprężynowe jednak ich wkład i budowa jest już dużo bardziej elastyczna i lepiej dopasowuje się do każdej części ciała. Na koniec wkłady lateksowe które cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Wkład tego typu zapewnia dużą wytrzymałość na uszkodzenia jak i również jest to idealny materiał bakteriobójczy i antyalergiczny. Każdy produkt należy dopasować do swoich potrzeb i nie można kierować się wyborem innych. To co jest dobre dla twojego sąsiada nie koniecznie będzie odpowiednie dla Ciebie. Jeśli mają państwo problem z wyborem chętnie pomożemy podjęciu odpowiedniej decyzji.

Obecnie brak na stanie
Materac sprężynowy 180x200 z kokosem POLARIS
Obecnie brak na stanie
Średniej twardości materac pasujący na łóżko 180x200. POLARIS firmy Halmar posiada matę kokosową oraz sprężyny bonnell.
835,00 zł
Obecnie brak na stanie
Wysoki podwójny materac
Obecnie brak na stanie
Szafka kuchenna VENTO D3S-60/82 marki Halmar z szufladami w wysokim połysku kolor biały. Szerokość mebla 60cm, wysokość regulowana na nóżkach.
999,00 zł
Obecnie brak na stanie
Materac kieszeniowy
Obecnie brak na stanie
piankowy materac w pikowanym pokrowcu zamykanym na suwak. Możliwość prania, materac dwustronny
372,00 zł
Obecnie brak na stanie
Materac 7 strefowy
Obecnie brak na stanie
materac 7 strefowy na sprężynach kieszeniowych, tani i wygodny materac dla dwojga, dwustronny średnio twardy ze zdejmowanym pokrowcem
666,00 zł