Tapczany jednoosobowe i dwuosobowe, tapczany rozkładane

Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień – jak pisał Jan Brzechwa. I miał rację! Na leniuchowanie zawsze brakuje czasu, a moda szybko się nie kończy, bo przecież łóżka tego typu na dodatek rozkładane to tradycyjne wyposażenie pokoju, przeznaczone dla gości np. jako hotelowe spanie. W ofercie sklepu internetowego otomeble.pl w sprzedaży są modele jednoosobowe oraz większe dwuosobowe. Znajdziesz tu coś na każdą kieszeń bo do wyboru są również tanie, które nie dość, że solidnie wykonane, to idealnie spełniają swoją rolę. Towar dostępny w naszym sklepie, to sprawdzona jakość i najlepszy Polski producent. Bardzo często stosowany jest ten mebel jako młodzieżowe miejsce snu umożliwiające wygodny i zdrowy wypoczynek, jednocześnie zaoszczędzając dużo miejsca. Tapczany po zaścieleniu wyglądają estetycznie i zgrabnie. Umożliwiają zarówno przyjemną drzemkę w ciągu dnia, jak i znakomicie nadają się do spania przez całą noc. Egzemplarz z pojemnikiem na pościel spełni swoją rolę w 100% , ponieważ znakomicie przystosowuje się on do niewielkich pomieszczeń. Taki dodatkowy schowek zawsze się przyda. Nie dość, że jest funkcjonalny, to przecież i niedrogi. Dla każdego dostępne jest dowolne tapicerowane obicie spośród setek kolorów i wzorów. Jeśli potrzebna jest większa ilości łóżek, by motel lub pensjonat mógł funkcjonować bez wątpienia będą potrzebne modele hotelowe schludne i wygodne wyposażenie pokoju. Rozkładane zaś zajmują mało miejsca dając dwuosobowe spanie w nocy. To zazwyczaj tapczany młodzieżowe, ze schowaną w środku pościelą. Takie są właśnie nasze meble. Dla wielbicieli słodkiego lenistwa – chyba lepiej być nie może!

Tapczan z podnoszonym zagłówkiem ALAN
Dostępny na zamówienie
Długość 190 cm, szerokość 88 cm, regulowany zagłówek, pojemnik na pościel, sprężyny bonellowe, różne kolory
1 220,00 zł
Obecnie brak na stanie
Tapczan dla dzieci - GUCIO
Obecnie brak na stanie
40x35cm, otwierana ze schowkiem, setki kolorów do wyboru
699,00 zł
Tapczan rozkładany DASTER
Dostępny na zamówienie
Gdzież podziała się przygoda? Gdzie kolejny szczyt do zdobycia? Nie trzeba zamku ze złota, bo każde dziecko wie, że wystarczy zwykły tapczanik! Tapczan dla dzieci z pojemnikiem na pościel - Gucio - to właśnie taki wyjątkowy mebel, który wręcz idealnie wpasuje się w potrzeby każdego małego odkrywcy.
1 090,00 zł
Obecnie brak na stanie
Tapczany dla dzieci - KUBUŚ
Obecnie brak na stanie
Bardzo fajne pufy z oparciem wprost idealne, żeby stać się świetnym dodatkiem do pokoju nastolatka. Nie zajmuje dużo miejsca
749,00 zł