Meble ogrodowe

Kiedyś ogród był miejscem do uprawiania warzyw i owoców dziś coraz częściej jest miejscem do relaksu i odpoczynku. Ale pomagamy sobie w tym za pomocą mebli ogrodowych. Do wyboru mamy między innymi fotele i krzesła ogrodowe które możemy nabyć wykonane z najróżniejszych materiałów. Najczęściej fotele do ogrodu produkowane są z wikliny ale nie rzadziej spotykamy również modele aluminiowe lub metalowe. Wszystko zależy od gustu kupującego. Ludzie lubiący klasykę z pewnością wybiorą drewniane lub wiklinowe często bujane fotele, inni zaś sympatyzujący z nowoczesnymi rozwiązaniami schylą się ku ofercie krzeseł lub całych zestawów wykonanych z technorattanu który w porównaniu z fotelami rattanowymi jest znacznie bardzie odporniejszy na warunki atmosferyczne i łatwiej wykonać z niego żądany kształt. Z kolei tańszym wyjściem będą wciąż cieszące się dużą popularnością krzesła plastikowe. Tak czy inaczej nie zawsze użytkowanie tego typu produktów kończy się na ogrodzie. Rodziny mieszkający w miastach z powodzeniem wykorzystują te same modele wystawiając je na balkon lub na taras. Może w przypadku foteli tarasowych nie jest jeszcze tak ważna kwestia rozmiarów i składania jednak już biorąc pod lupę wymagania klientów co do krzeseł balkonowych tutaj bardzo ważną cechą jest np. opcja rozkładania i składania w każdej chwili, możliwość sztaplowania czyli układania jedno na drugim jak i wspomniane wcześniej rozmiary. Kolejna ważna sprawa którą należy wziąć pod uwagę to pielęgnacja mebli ogrodowych. Modele z twardego drewna często muszą być nacieranej olejem aby ich wytrzymałość i walory estetyczne nie straciły na sile. Inne zaś zbledną na słońcu mimo że ich wytrzymałość nie zmieni się, kolejne zaś nie będą mogły stać na deszczu z uwagi np. na tapicerowane miękkie siedziska które później długą schną. Wybór pozostawiamy państwu i w razie potrzeby służymy pomocą.

Fotel rattanowy INDIANA
Dostępny od ręki na magazynie
Fotel rattanowy INDIANA marki Halmar  to wysokiej jakości fotel wypoczynkowy wykonanny z naturalnego rattanu oraz metalowych nóg w kolorze czarnym.
689,00 zł
Krzesła rattanowe do jadalni K337
Dostępny od ręki na magazynie
Rattan naturalny w połączeniu z mocną i stabilną konstrukcją ze stali malowanej w kolorze czarnym. Bardzo stylowe i bardzo oryginalne.
417,00 zł
Krzesła rattanowe do salonu K335
Dostępny od ręki na magazynie
Siedzisko i oparcie z naturalnego rattanu połączone z czarną metalową podstawą. Wygodne szerokie siedzisko i dobrze wyprofilowane oparcie.
429,00 zł
Krzesło z rattanu naturalnego K336
Dostępny od ręki na magazynie
Nogi ze stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym siedzisko z naturalnego rattanu w kolorze naturalnym i ciemno brązowym. 
566,00 zł