Szafki RTV nie musi być nudnym meblem

Szafki RTV nie musi być nudnym meblem

Szafki RTV

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń salonu może składać się ze strefy wypoczynkowej i tej przeznaczonej do podejmowania gości. Tradycyjne i nowoczesne salony mogą być wyposażone w funkcjonalne szafki RTV.

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń salonu może składać się ze strefy wypoczynkowej i tej przeznaczonej do podejmowania gości. Tradycyjne i nowoczesne salony mogą być wyposażone w funkcjonalne szafki RTV.

Zaprojektowanie funkcjonalnego salonu, wymaga starannego doboru poszczególnych elementów wyposażenia. Do tej kategorii należą z pewnością szafki RTV. Warto zwrócić uwagę na produkty z nowoczesnej kolekcji Nestor. To wysokiej jakości wyroby meblarskie, wykonane ze starannie dobranych materiałów. Te oryginalne szafki RTV nowoczesne są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach do wyboru. Te elementy wyposażenia salonu można dopasować do kubatury i powierzchni użytkowej danego pomieszczenia. Kolekcja Nestor, dostępna w ofercie naszego sklepu, obejmuje szafki RTV wiszące, stojące, a także te z otwartymi segmentami. Pozwala to na dopasowanie tych mebli do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji, a także ogólnej estetyki, w jakiej zaaranżowany jest posiadany salon. Szafki RTV nowoczesne marki Nestor mogą mieć zamykane półki, zabezpieczone przy pomocy drzwi z uchwytami, wykonanymi z wysokiej jakości materiałów, odpornych na korodowanie.

Szafki RTV marki Nestor do loftów i nowoczesnych salonów, znajdujących się w domach lub mieszkaniach

Zapoznając się z asortymentem naszego sklepu internetowego, warto zwrócić uwagę na szafki RTV nowoczesne marki Nestor, dedykowane bardzo wymagającym klientom. Wśród nich znajdują się produkty dopasowane do stylistyki loftowej. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie tym stylem aranżacyjnym, wśród klientów naszego sklepu internetowego, proponujemy szafki RTV w stylu industrialnym. To wysokiej jakości produkty sygnowane marką Nestor. Składają się one z bardzo solidnej podstawy w postaci metalowych nóżek, ustawionych pod kątem 45 stopni. To produkty wykonane ze starannie dobranych materiałów w postaci płyty meblowej okleinowej, w kolorze dąb lefkas. Na uwagę zasługuje także wnęka, stworzona z doskonałej jakości polipropylenu o barwie matowej czerni. Funkcjonalne szafki RTV nowoczesne marki Nestor to produkty, w których można pomieścić wiele sprzętu elektronicznego, bez względu na jego gabaryty. Szeroki blat jest dopasowany do wszystkich modeli telewizorów, konsoli czy sprzętu grającego, jaki jest dostępny na rynku.

 

Modne, funkcjonalne i solidnie wykonane szafki RTV marki Nestor, to świetne rozwiązanie dla bardzo wymagających klientów. Produkty te mogą znaleźć się, zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym salonie.

Granatowa szafka RTV NICOLE 200cm złote nóżki
Dostępny od ręki na magazynie
Granatowa szafka rtv na złotych nóżkach, szerokość 200 cm, fronty ryflowane, zawiasy z cichym domykiem, bezuchwytowy system otwierania
2 050,00 zł
Szafka RTV 160cm wisząca DOZE czarny + dąb artisan
Dostępny od ręki na magazynie
Idealna do średniej wielkości salonu. Szafka RTV wisząca DOZE o szerokości 160 cm. Zgrabna i praktyczna bryła która pomieści wszystko co wymagane.
650,00 złBrak wpisów.